about-us_section_01_2
about-us_section_01_1

آموزش کاربردیدر کنار مربیان حرفه ای

مهد و پیش دبستانی کودک پارسی با محیطی ایمن و شاد با رنگهایی جذاب و کودکانه زیر نظر سازمان بهزیستی و با تاییدیه وزارت بهداشت ودرمان ایران و مطابق با استاندارهای تعریف شده در بخشهای مختلف و گروههای سنی ( 6 ماهه تا 6 ساله ) شیرخوار – نوپا – کودکستان و پیش دبستانی 1و2 با تجهیزات ویژه  وفضای بازی استثنایی مسقف و باز مجهز به سیستم دوربین های مدار بسته پذیرایی کودکان می باشد.

تماشای ویدیو

این مرکز با پشتوانه مدیریتی قوی و علاقمند به امور کودکان توسط سمانه فروغی تأسیس و با مدیر مسئولی خانم روشنک سیف زاده نراقی با 30 سال سابقه مدیریت و باکادری کار آزموده ودلسوز  و ممتخصص با تحصیلاتی مرتبط با کودکان , و برنامه های آموزشی نوین با همکاری پزشک مجموعه و ومشاوره روانشناسی بصورت تمام وقت و نیمه وقت  شروع به کار نمود.

 و در راستای کشف استعدادهای کودکان وتقویت وشکوفایی خلاقیت این دلبندان آموزشهایی با متد روز و تجربه ای عمیق در اختیار خانواده های محترم قرار می دهد .

cloud_1
0

مربیان مجرب

0

کلاس فوق برنامه

0

آموزش زبان

0

ثبت نامی ها

cloud_1

آموزشهای عمومی

ریاضی , تقویت هوش , ادبیات کودکان , علوم همراه با آزمایشگاه و مربی کارگاه جداگانه  مفاهیم ریاضی ، زبان آموزی , قصه گویی , سرود خوانی , کاردستی و کلاژ , آموزش مهارتهای زندگی به همراه آموزش مطالب اخلاقی , اجتماعی و مذهبی تحت عنوان واحدهای کار بصورت کودک محور و با وسایل آموزشی و کمک آموزشی مطابق با تکنیکهای مدرن و روز جهان با گردشهای علمی و تفریحی .

ریاضی abacus1

هوش brain1

اجتماعی globe1

ورزش bell1

شیمی chemistry1

آموزش ریاضی

آموزش ریاضی به کودکان برای بسیاری از پدر و مادرها دشوار است. آن‌ها اغلب می‌خواهند دانش ریاضی را به زبان ساده و قابل فهم برای کودک خود بیان کنند و به شیوه‌ای به او آموزش دهند که باعث خستگی و احساس بی‌حوصلگی نشود. با این حال این کار همیشه آسان نیست و در بسیاری از موارد پدر و مادرها با بی‌علاقگی و بازیگوشی فرزندشان مواجه می‌شوند. با این حال راهکارهایی وجود دارد که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند و تسهیلگر یادگیری فرزندتان باشد. 

 • آموزش آسان
 • کلاس های فوق برنامه
 • اساتید مجرب و حرفه ایی

هوش کودکان

دغدغه بیشتر والدین ها از کودکی تا نوجوانی فرزندان شان این است که چه اقداماتی باعث می شود تا فرزندان باهوش تری داشته باشیم.همه ما می دانیم که عوامل ژنتیکی تا حدودی در ضریب هوشی افراد تاثیر دارند. از نظر شخصیتی و بیولوژیکی کودکان تا حدودی شبیه به والدین خودشان هستند؛ اما بهتر است بدانید که عوامل محیطی و نقش هم سن و سالان در این زمینه بی تاثیر نیست. انتخاب گروه همسالان مناسب تاثیر زیادی در پیشرفت تحصیلی و عادت های خوب و بد کودکان شما دارد. محققان معتقدند که هم گروه شدن کودکان با پیشرفت تحصیلی ضعیف با هم سن و سالان با هوش می تواند باعث بهبود عملکرد و پیشرفت تحصیلی او شود. بر همین اساس به گروه همسالان و دوستان فرزندان خود توجه زیادی داشته باشید و حتی سعی کنید در دوران دانشجویی فرزندان خود با نظر مشاور یک هم اتاقی مناسب و باهوش را برای آن ها انتخاب کنید.

 •  بچه های شاد، از جهت هوشی موفق ترند.

 • تصمیمات بهتری می گیرند.
 • وجدان کاری بهتری دارند.
 • شغل های معتبرتری را به دست می آورند.
 • در هر دو زمینه کار و عشق موفق تر هستند

مهارت اجتماعی

مهارت‌های اجتماعی شیوه‌های ارتباط و تعامل با دیگران است که نه تنها امكان شروع و تداوم روابط متقابل و مثبت را با ديگران فراهم مي‌آورد، بلكه منجر به شکل‌گیری تعاملات سالم می‌شود. مهارت‌های اجتماعی برای کودکان امری حیاتی است؛ زیرا راهی برای ایجاد و توسعه‌ی روابط هستند و فرصت تعاملات منفی را کمتر می‌کنند و به کودکان این فرصت را می‌دهد تا از همسالان خود بیاموزند و یاد بگیرند.

 • راهکارهای پیشرفت مهارت اجتماعی در کودکان

 • چگونگی آموزش مهارت اجتماعی به کودکان

 • گفتگو با کودک درمورد دلایل پذیرش و منع کارها

ورزش کودکان

ورزش کودکان دبستانی اصولی دارد که عدم توجه به این نکات ممکن است باعث دل‌زدگی و دلسردی کودکان از ورزش کردن شود. فراموش نکنیم که کودکان عاشق بازی کردن هستند و اگر ورزش را نیز همچوپن بازی و سرگرمی ببینند با اشتیاق بیشتری به انجام آن مایل خواهند بود. والدین و مربی‌ها باید با بایدها و نبایدهای ورزش کودکان دبستانی آشنا باشند و شرایطی را فراهم کنند تا کودک به انجام ورزش تشویق شود.

 • چرا ورزش کودکان دبستانی اهمیت دارد.
 • ورزش ‌های مناسب برای کودکان دبستانی کدامند.

آموزش علوم

درک مفاهیم علوم و یادگیری آن در واقع رشد فکری کودک را در سطح عالی قرار می دهد .چرا که لازمه ی یادگیری مفاهیم علوم ابتکار عمل ، حس کنجکاوی ، خطر کردن و تفکر است. بچه ها می توانند از طریق مفاهیم علوم ؛ فرصت هایی را برای پیشرفت ، جست و جو ،اکتشاف در آزمایش ، سوال پرسیدن و تمرین انواع مختلف ارتباط ؛ جنبه های گوناگونی از رفتار خلاق را به دست آورند . یافته های تحقیقی نشان می دهد بچه هایی که در کودکستان تجربه های علمی بدست می آورند ؛ در موقعیت بالاتر مثال در زمان ورود به کلاس اول سریع تر از بچه هایی که فاقد این فرصت های علمی بوده اند ، در فراگیری خواندن پیشرفت می کنند . علوم را می توان در سالهای اولیه به کودکان آموزش داد . طوری می توانیم مفاهیم علوم را بازسازی یا دوباره سازی کنیم که بچه ها بتوانند با مفاهیم علمی به صورتی ساده آشنا شوند.

 • آزمایشگاه حرفه ایی
 • کلاس های فوق برنامه
 • اساتید مجرب و حرفه ایی

آموزشهای فوق برنامه :

زبان انگلیسی hat

زبان فرانسه book

موسیقی handphones

آموزش نقاشی paintingdd

آموزش فن بیان و تئاتر theatre

زیر نظر مربیان با تجربه به صورت سمعی و بصری مطابق با روشها و تکنیکها پیشرفته همراه باکتاب وcd,پوستر و فلش کارت و بازی در 5 روز هفته

با همکاری کارشناس رشته مربوطه و هماهنگی با بخش فرهنگی سفارت با روش خاص وموفق همراه با نقاشی

سرود خوانی و بازی همراه با موسیقی شاد کودکانه زیر نظر یکی از اساتید محبوب کودکان

موسیقی چوب زنی :

زیر نظر مربی با سابقه و کارشناس ارشد این رشته به منظور آشنایی و همنوازی و شعر خوانی کودکان وکشف استعداد آنان

موسیقی ارف :

آموزش نت همراه با بلز به کودکان علاقمند و مستعد

بازی با رنگها وبه تصویر کشیدن ذهنیت کودکان از محیط اطراف و پرورش خلاقیت آنان با همراهی مربی با تجربه وزبده با مدرک کارشناسی .

 در این کلاس کودکان قصه ها را به نمایش در آورده و به منظور تقویت بیان و اعتماد به نفس آنان و پرورش خلاقیت به همراهی مربی مجرب مرتبا تمرین ,در جشنها و بمناسبتهای مختلف اجرا خواهند داشت .

آموزش سفالگری 2a

آموزش کامپیوتر comput1

شطرنج chess-knight

کاراته fight

Lego lego

بازی تفکر کودک است وبمنظور تقویت ماهیچه های دست وانگشتان وپرورش خلاقیت با گل رس زیر نظر مربی بازی کرده و هرآنچه را که ساخته رنگ کرده ولذت بسیار میبرند .

از شناخت قطعات شروع وباروش جدید گام به گام با بازی پیش میروند . این کلاس مجهز به 6 سیستم بوده وکودکان خود مستقلا زیر نظر استاد مربوطه کامپیوتر کار مینماید .

زیر نظر قهرمان کشوری و مربی بین المللی کودکان میاموزند تا در این راستا در هر رقابتی پیروز گردند. (  4 سال به بالا)

زیر نظر قهرمان کشوری با کمر بند سیاه کلاس  آموزشی برگزار و کودکان به دریافت گواهینامه وکمربنداز فدراسیون کاراته نائل میگردند .

آموزش مهارتهای زندگی باهمکاری lego دانمارک وزیر نظر مستقیم آنان برای کودکان 4 سال به بالا ضمنا این مرکز همه روزه با صبحانه و غذای گرم تهیه شده در آشپزخانه ای صد درصد بهداشتی و عصرانه متنوع از ساعت 7 صبح لغایت 17 پذیرایی کودکان سما خواهد بود.

آسوده خاطر هستید وقتیکه کودکانتان با ما هستند .

cloud_2

از زبان والدین